KALENDARZ

KANAŁ FACEBOOK

KANAŁ YOUTUBE

Dla firm

Jesteś na naszej stronie? To znaczy, że wiesz, że w atmosferze żeglarskiej przygody można zbudować poczucie integracji zespołu pracowników działu, wydziału, małej firmy jak i twoich kontrahentów! Szukasz czegoś oryginalnego, w rozsądnej cenie, na miejscu, w Krakowie?
To może pełne pozytywnych emocji Amatorskie Regaty Żeglarskie na Zalewie Bagry? Najzwyklejsze zadania na jachcie stają się idealnym materiałem warsztatowym dla rozwoju umiejętności i ujawnienia predyspozycji tworzących team nastawiony na realizację celu,
a jednocześnie nagradzający osiągnięcia i rywalizację. Regaty rozwijają w zespole umiejętności zauważania istotnych szczegółów i analitycznego myślenia, bo "Żeglarz musi mieć oczy otwarte i analizować wszystko to, co widzi (...)" Villy de Ross.

Atrybuty rynkowe naszej oferty:

1. Naszym obszarem działania jest Zalew Bagry usytuowany na terenie Krakowa - Płaszowa, a także akwen Jeziora Czorsztyńskiego.
2. Organizujemy imprezy plenerowe na akwenie Zalewu Bagry pod hasłem "Incentives - Amatorskie Regaty" z wykorzystaniem własnej floty jachtów typu Omega Standard oraz katamaranów typu Hobie Cat 16’.
3. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy całą naszą flotę jachtów żaglowych i katamaranów.
4. Na życzenie zorganizujemy również imprezę żeglarską na dowolnym akwenie (nadającym się do żeglugi:)), na terenie Polski.


Propozycje:

1. Amatorskie Regaty Żeglarskie
O regatach wiemy prawie wszystko. To nasza specjalność w obsłudze firm. Nasi trenerzy
i sternicy to wytrawni uczestnicy regat ogólnokrajowych, dla których sportowa rywalizacja na wodzie to życiowa pasja. W zależności od potrzeb, zorganizujemy dla ciebie imprezę regatową na jachtach ze sternikami lub bez, z pełną obsługą sędziowską i brzegową. Na potrzeby regat dysponujemy monotypowymi jachtami typu Omega Standard oraz katamaranami Hobie Cat 16.

2. Szkolenia team building
Obsługa jachtu to zadanie zespołowe. Przeprowadzimy dla ciebie i twoich pracowników szkolenie regatowe, pełne praktycznych zadań. W szkoleniu mamy do czynienia
z podziałem obowiązków i ich egzekwowaniem, a ograniczenia narzucane przez jacht wymagają dyscypliny i zachowania porządku. Na dobre miejsce w regatach składa się wysiłek całej załogi, każdy z załogantów jest współautorem sukcesu.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod nr tel. 601 457 501 lub na e-mail: info@regattaclub.pl Szczegółową ofertę wraz z programem wysyłamy mailowo.

Krakow Regatta Club | Copyright 2013
ul.Mała Góra 11a/7, 30-864 Kraków, tel.: 601-457-501
www.regattaclub.pl
e-mail:info@regattaclub.pl